Fulfilment

Znalazłem wiele definicji dla branży e-commerce i przytoczę kilka nieco później ale najważniejsza dla mnie jest idea i efekt uboczny. Co do zasady fulfilment to wynajęcie magazynu razem z pełną obsługą, czyli pracownikami magazynowymi, gotowymi rozwiązaniami usprawniającymi pracę magazynu a także szerokim wachlarzem usług kurierskich ale jak dla mnie nieformalna definicja jest najtrafniejsza: a feeling of pleasure because you are getting what you want from life.

Idea

Idea - delegujesz uciążliwą ale konieczną prace ze świadomością że zyskasz czas i wysoką jakość. Fulfilment to wyższy poziom dropa scalający zalety posiadania własnego magazynu i systemu dropshiping.

Efekt uboczny

Efekt uboczny - zamówienia realizowane są natychmiast, masz towar na wyłączność a jeśli kupiłeś go w trakcie promocji ograniczonej czasowo lub gdy kurs Euro był korzystny twoja marża może znacznie wzrosnąć.

Dotykaj

A to nie wszytko, możesz zyskać jeszcze więcej! Potrzebujesz wysokiej jakości zdjęć produktu? Nie ma problemu, możemy sfotorafować, zmierzyć, powąchać, posłuchać Twoje produkty i przekazać Ci nasze doznania ;)