• Regulamin dropshipping

 1. Gamelin Sp. z o.o. prowadzi sprzedaż wyłącznie hurtową - B2B w modelu dropshipping na rzecz partnerów.
 2. Partnerzy mogą składać zamówienia za pośrednictwem strony k2distribution.pl.
 3. Dostęp do strony możliwy jest jedynie dla partnerów bedących podmiotami: jednoosobowa działalność gospodarcza (w tym działslność nierejestrowana), spółka cywilna, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka akcyjna, spółka jawna, spółka partnerska, spółka komandytowa, spółka komandytowo-akcyjna.
 4. DROPSHIPPING to model logistyczny sprzedaży przez Internet polegający na przeniesieniu procesu wysyłki towaru na Dostawcę. Dzięki usłudze Partnerzy K2distribution mogą wysyłać towar bezpośrednio z magazynu K2distribution do swojego Klienta. 
 5. W ramach usługi DROPSHIPPING towar jest wysyłany na podany przez Partnera adres klienta końcowego.
 6. K2distribution w ramach usługi DROPSHIPPING umożliwia wysyłkę do Klienta końcowego za pobraniem. Kwota pobrania (COD) trafia na wskazane konto partnera. Za zamówienie należy rozliczyć się przedpłatą.
 7. Przy każdorazowym składaniu zamówienia za pobraniem (COD) należy uzupełnić pole „Uwagi” wpisując kwotę pobrania.
 8. Koszty wysyłki towaru do Klienta końcowego za pośrednictwem usługi DROPSHIPPING podane są na kartach produktu.
 9. Możliwe jest wykorzystanie własnego spedytora. W tym celu partner wybiera „Rodzaj dostaw”-> Transport własny. Po opłaceniu zamówienia należy załadować włąsną etykietę za pomocą systemu SELLPANDER (instrukcja ładowania etykiet własnych).
 10. Realizacja zamówienia - wysyłka towaru do klienta końcowego zwykle następuje w dniu złożenia zamówienia jeśli towar jest dostępny na magazynie lokalnym oraz do 3 dni roboczych jeśli towar jest dostępny na magazynie globalnym. Realizacja zamówienia może wydłużyć się z przyczyń niezależnych.
 11. W przypadku przesyłki zwrotnej (odmowa przyjęcia przez klienta końcowego itp.) partner zostanie obciążony kosztami takiego zwrotu w kwocie równej cenie wysyłki do klienta końcowego. 
 12. Zwrot towaru możliwy tylko w przypadku spełnienia warunków zwrotu. Szczegóły Zwrot towaru - warunki
 13. K2distribution może dowolnie i bez powiadamiania partnera zmienić rodzaj przesyłki jeśli jej charakter nie spełnia wymagań wskazanego spedytora. Jeśli zmiana będzie wymagała podwyższenia kosztów dostawy partner zostanie poinformowany o zmianach przed wysyłką, która nastąpi tylko po akceptacji wyższych kosztów.
 14. Zdjęcia i opisy produktów. K2distribution udostępnia zdjęcia oraz opisy produktów partnerom, mają one charakter poglądowy i mogą odbiegać od stanu faktycznego co nie może być podstawą do roszczeń. Podmioty posiadające prawa autorskie do zdjęć i opisów mogą wymagać indywidualnych zgód na ich wykorzystanie.