• Selesto - integracja z Hurtownią K2

Logo-selesto.png

Selesto jest platformą sklepów internetowych, która została zbudowana z myślą o każdej branży od elektronicznej czy odzieżowej, przez fotowoltaiczną, a nawet po branżę spożywczą. Selesto wyróżnia przede wszystkim szybkość działania, platforma zbudowana jest bowiem w oparciu o najnowszą technologię. Kolejnym ważnym atutem jest najwyższej jakości obsługa klienta doceniana przez wielu, a także unikatowy model cenowy, UX darmowych szablonów graficznych, zestaw dostępnych funkcji czy gotowych integracji (np. z PayPal, Google, Facebook i wiele innych). Sklep na zelesto można założyć w niespełna 10 sekund a w przypadku prostszego sklepu jego budowa nie powinna zająć dłużej niż jeden dzień. Platforma e commerce Selesto jest obecna na polskim rynku już od 2017 roku i cały czas dynamicznie się rozwija. Jej Twórcy posiadają szerokie doświadczenie w budowaniu aplikacji oraz zarządzaniu projektami informatycznymi, współpracowali bowiem z największymi międzynarodowymi przedsiębiorstwami technologicznymi i finansowymi. 

 

Banner-1170x500-2.jpg

 

Aby uruchomić integrację pomiędzy hurtownią K2 distribution a sklepem internetowym na platformie e commerce Selesto należy:

  • W pierwszym kroku założyć sklep internetowy na stronie Selesto
  • W drugim kroku aktywować swój sklep oraz podpiąć własną domenę (koszt w pierwszym miesiącu zawsze wynosi 99 zł netto - sprawdź unikatowy cennik)
  • W trzecim kroku napisać wiadomość e-mail pod adres kontakt@k2distribution.pl w celu otrzymania linku do indywidualnego cennika XML
  • W ostatnim czwartym kroku skontaktować się z Selesto za pomocą formularza kontaktowego tutaj w celu skonfigurowania integracji

Jeżeli pojawiły się jakiekolwiek pytania dotyczące integracji lub sklepu internetowego Selesto przed podjęciem prac związanych z założeniem sklepu internetowego to w każdej chwili możesz dzwonić lub pisać bezpośrednio do Selesto.